Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"

Forum » Motokraina.pl » Dziennik zmian

« poprzednia  1 2 3 4 5   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 24 października 2010 o 20:14


Bogda napisał(a):
Witaj Sławo :)
Przedwczoraj miałam problem z otworzeniem jakiej kolwiek strony z MK , nie było odpowiedzi , a jak się już jedna strona otwarła to następna już resetowała połączenie . Ale to już jest OK . Dzisiaj natomiast mam inny problem. Jak jestem zalogowana już i klikam na "Forum" to mnie wywala i muszę się znów logować i to za każdym razem się to powtarza .
Życzę miłego i słonecznego dzionka :)

Czasem strona zamula - to wina współdzielonego serwera. Jak będzie większy ruch i więcej reklam, to może wystarczy kasy na serwer dedykowany.
A co do wylogowywania, to czasem zdarza się, że się załaduje strona z cache - i wygląda to tak jakby się nie było zalogowanym. Wtedy można spróbować po prostu odświeżyć stronę (F5).
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 2 listopada 2010 o 21:31


czy byłaby możliwość, usunięcia komentarza własnego pod artykułem ??
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 listopada 2010 o 21:51


Ra napisał(a):
czy byłaby możliwość, usunięcia komentarza własnego pod artykułem ??

tak, trzeba wysłać do mnie prywatną wiadomość i napisać o jaki komentarz chodzi
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 10 listopada 2010 o 9:45


RO205 napisał(a):
kochani, nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu, więc piszę tutaj. chciałabym usunąć konto z portalu, bo w ogóle z niego nie korzystam. nie wiem jednak w jaki sposób. nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji. ktoś mógłby mi wyjaśnić na jakich zasadach to działa? konto jest usuwane automatycznie po jakimś czasie nieużytkowania?


powinnaś o północy zapalić trzy świece i wymówić zaklęcie:

"Niechaj konto me przepadnie,
oto proszę bardzo skrycie
bo uciechy tutaj żadne,
mam głęboko was w odbycie"

ponoć pomaga...
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 14 lutego 2011 o 23:06


Efektem kilku ostatnich nieprzespanych nocy jest nowa wersja kalendarza - http://omko.pl/imprezy/kalendarz.
Ogólny widok powinien być teraz bardziej przejrzysty, a dodatkowo pojawiła się opcja wyświetlania imprez z konkretnego dnia. Poklikajcie sobie i potestujcie czy wszystko dobrze działa.

Wszelkie uwagi mile widziane.

Poza tym oczywiście zachęcam wszystkich, a zwłaszcza organizatorów imprez do zamieszczania informacji o zlotach, żeby ten kalendarz dobrze zapełnić ;)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 19 marca 2011 o 9:47


Jak napiszę posta, po dodani wyrzuca mnie na 1 stronę :/
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 19 marca 2011 o 11:20


Ra to Ja mam to samo od dzisiaj.
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 19 marca 2011 o 15:11


Ra napisał(a):
Jak napiszę posta, po dodani wyrzuca mnie na 1 stronę :/

Już powinno być ok. Dzięki za uwgai. Wczoraj zrobiłem kilka modyfikacji, jeśli coś by jeszcze nie działało do końca jak powinno - piszcie.

Najważniejsze zmiany:
- na forum zmieniły się linki, są teraz bardziej czytelne
- usprawnienie cache
- moderatorzy mają już możliwość przenoszenia całych wątków pomiędzy działami
- pojawił się dział forum 'SPAM' - do niego będą wrzucane tematy zwierające tylko reklamy
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 maja 2012 o 23:03


Z większych zmian, które pojawiły się ostatnimi czasy:
- zespoły muzyczne
- sklep internetowy
- ogłoszenia (giełda).

A więc po kolei: w dziale "zespoły" możecie umieszczać i komentować informacje o zespołach grających na zlotach. Każdy zespół może sobie stworzyć wizytówkę, aby być widocznym wśród społeczności motocyklowej. Jeżeli macie znajomych działających w branży muzycznej, przekażcie im info.

Jeśli chodzi o sklep, to uruchomiony został kompleksowy system - teraz bezpośrednio przez stronę można dokonywać zakupów. Oczywiście OMKO.pl jako takie nic nie sprzedaje - ale nawiązaliśmy współpracę z firmą Gekon, która za pośrednictwem naszego portalu sprzedaje swoje akcesoria. Sklep jest na razie w fazie testów, dlatego asortyment jest póki co ubogi. Sklepy zainteresowane współpracą - bezpłatną sprzedażą swoich produktów poprzez nasz system - zapraszam do kontaktu.

Ostatnia z wdrożonych funkcjonalności to Ogłoszenia. Możecie tutaj wystawić na sprzedaż swoje graty (nie płacąc żadnych prowizji, jak to bywa na znanych portalach aukcyjnych), umówić się na wspólny wyjazd albo nawet szukać pracy. Projekt jest rozwojowy, ale już działa, tak więc zapraszam do testowania w praktyce ;]
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 8 lutego 2014 o 17:39


Ważna informacja apropo kalendarza imprez:

Dzisiaj poprawiłem błąd podczas ustawiania miejsca imprezy na mapie (od dłuższego czasu ta funkcja nie działała - z powodu zmian w api google maps).

Osoby odpowiedzialne za promocję zlotów (i każdego kto jest zorientowany w lokalizacji poszczególnych imprez) proszę o wejście do kalendarza i edycję położenia imprez, które nie są zaznaczone.

Dziękuję z góry ;]

« poprzednia  1 2 3 4 5   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu