Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » System zarzadzania hasłami w firmie

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
tarczyk
Postów: 157
Wysłana - 11 września 2024 o 9:22


Szanowni Goście,
używacie jakiegoś systemu zarządzania hasłami do kont? Głowa mi odpada od ich natłoku!
Co polecacie? Pozdrawiam!
Brak zdjęcia
Piotrek
Postów: 183
Wysłana - 11 września 2024 o 11:39


KeePass. Masz do tego aplikacje na Windows oraz Android. Na japko zapewne też. Do tego aplikacja portable + aplikacja online. Zaszyfrowaną bazę możesz trzymać lokalnie lub w chmurze. Do tego jeśli chmura to możesz też robić automatycznne zrzuty na dysk lokalny na wszelki wypadek. Ustala się liczbę kopii i częstotliwość. Brakuje mi jedynie odblokowywania odciskiem palca. To byłoby coś, ale nie wiem, czy to możliwe, skoro baza jest na tradycyjne hasło. Warto jest się również zastanowić nad usługą wprowadzenia vpn https://itsky.cloud/cart/bezpieczny-pulpit-ai/ Więcej informacji na tej stronie, aktulanie dobrą ofertę ma Itsky.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Penis complete na powiększanie penisa
Rekuperacja
Ile kosztowalo Was wykończenie dachu?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu