Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Problem z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
tarczyk
Postów: 117
Wysłana - 19 lipca 2023 o 12:31


Mam problem z odzyskaniem pieniędzy za wykonaną usługę od jednego z klientów. Faktura opiewa się na wysoka kwotę. Co powinienem robić>
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 20 lipca 2023 o 10:24


Jeśli mimo próśb i przypomnień klient nadal nie reaguje, rozważ wysłanie formalnego wezwania do zapłaty. Wezwanie to powinno zawierać informacje o zaległej płatności, konsekwencjach za zwłokę w płatności oraz kolejny termin, do którego klient powinien uregulować dług.

Możesz ewentualnie zastanowić się nad skorzystamiem z usług firmy, która zajmuje się windykacją https://subra.pl/windykacja/ Tutaj jest kontakt.
Brak zdjęcia
Kyakya
Postów: 12
Wysłana - 8 marca 2024 o 12:09


Cóż, domaganie się należności zwykle nie jest przyjemne ani dla dłużnika, ani dla wierzyciela. Z reguły dobrym rozwiązaniem jest polubowne rozwiązanie sprawy, ale nie zawsze istnieje taka możliwość. Jak wygląda windykacja długów dowiesz się tutaj: https://lubinski24.pl/20230920573505/jak-wyglada-w…, w ten sposób możesz zyskać cenne źródło informacji, jak szybko odzyskać swoje pieniądze.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu