Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Lepiej na hondzie niż na wielbłądzie. Wielbłąd turysta nie lata 300!"

Artykuły » Imprezy

VIII Zlot Motocykli Maniów 2013

Rozmiar tekstu: AAA Dioda, 5 lipca 2013   Artykuł promowany
Już za niecały miesiąc, w ostatni weekend lipca (26–28.07), Akademicki Klub Motorowy Apanonar po raz ósmy zorganizuje zlot motocyklowy zaliczany do najważniejszych wydarzeń tego rodzaju na Dolnym Śląsku.

Klub działa przy Politechnice Wrocławskiej od niemalże 17 lat i zrzesza studentów każdej wrocławskiej uczelni wyższej. W tym roku, po trzyletniej przerwie, członkowie klubu postanowili zorganizować kolejny zlot motocyklowy w Maniowie – 30 km od Wrocławia. Będzie to już ósma odsłona tak spektakularnego wydarzenia. Poprzednia, siódma edycja pozytywnie zaskoczyła nie tylko samych uczestników, ale i organizatorów. Ciekawy program imprezy: konkurencje zlotowe, w których można było pochwalić się swoimi jednośladami, a także zaimponować siłą i sprytem, spektakularne występy zespołów rockowych, malownicze otoczenie oraz wyśmienita pogoda echem rozniosły się po okolicach zapewniając dużą frekwencję na zlotowisku.

Tegoroczna impreza ma na celu zapewnienie dobrej zabawy wszystkim miłośnikom jednośladów. Chcemy przywrócić tradycję corocznych, plenerowych spotkań w prawdziwie motocyklowej atmosferze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zachęca Dorota, członkini AKM Apanonar.

Maniów to malownicza miejscowość, położona w bezpośredniej bliskości masywu Ślęży. Zlot odbędzie się na terenie urokliwego pola namiotowego, położonego na cyplu nad zalewem. Impreza będzie wzbogacona o liczne koncerty rockowe. Zaproszono takie zespoły jak Snake Charmer, Delirium Band, Pink Elephant, Sheep, Panzerhund, Pure Snow, Strain, Petrol Smell. Niezwykłą gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Andrzej Nowak (TSA) i ZŁE PSY! Poza wieczornymi koncertami, zlotowicze będą mieli możliwość wypróbowania swoich sił w wielu konkursach sprawnościowych, które zostały tak pomyślane, żeby wywołać uśmiech zarówno u uczestników jak i obserwatorów. Dodatkowo na terenie zlotowiska dostępna będzie hamowania motocyklowa, punkt serwisowy oraz Sexy Bike Wash. Wieczorem odbędą się pokazy Fire Show. Nowością będzie namiot wykładowo-kinowy o nazwie SRoM, czyli Szczere Rozmowy o Motocyklach ze znanymi postaciami ze środowiska motocyklowego. Głównymi sponsorami są: Politechnika Wrocławska, OilCenter (Texaco), InterTark Wojcech Kleszczewski, Agencja Eventowa Gekon. Konkursy będą nagradzane przedmiotami lub usługami, które sponsoruje m.in. Modeka. Bezpieczeństwo zagwarantuje ochrona, a patronat medialny został objęty przez: portal XXX , motokraina.pl, magazyn Motocykl, Biznes Motocyklowy oraz Akademickie Radio LUZ 91.6.

Wszystkich zainteresowanych klubem AKM Apanonar zapraszamy na spotkania, które odbywają się w każdy wtorek w godzinach 19:00– 21:00 w budynku F8 Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Gdańskiej. Internautów zapraszamy na naszą stronę: www.apanonar.pl oraz www.facebook.com/Apanonar.

VIII Zlot Motocykli organizowany przez AKM Apanonar uważany jest za jedno z najważniejszych wydarzeń motocyklowych w tym roku. Cena biletu wynosi 45 zł od osoby. W cenie biletu m.in. koszulka i znaczek zlotowy. Dziewczyny, które przyjadą na motocyklu jako prowadzące, na teren zlotu zostaną wpuszczone za darmo. Także drogie Panie, odpalajcie swe maszyny! Obecność obowiązkowa!

Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Podziel się z innymi:  
  • Facebook
  • Wykop
  • NK
  • GG
  • Wahacz
  • Blip
  • Flaker

Dodaj komentarz:

Imię / ksywa:

Twój komentarz
do tego artykułu:

Pierwsza + ostatnia cyfra =*
Zaloguj się aby dodawać komentarze
bez konieczności przepisywania kodu.

Ocena:

Musisz być zalogowany
aby oceniać artykuły.
Średnia: 5
Liczba
ocen:
1

Podobne artykuły:

Motoserce 2015 Wrocław (Imprezy)Kalendarz Imprez Motocyklowych (Imprezy)Honda Fun & Safety 2014 (Imprezy)Złe Psy zapraszają na Zlot w Maniowie (Imprezy)

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu